THORChain (RUNE)

THORChain (RUNE), kullanıcıların kripto varlıklarını ağlar aracılığıyla takas etmelerine olanak sağlayan merkeziyetsiz bir likidite protokolüdür. Kripto varlıkların ağlar arasında takas edilmesine olanak sağlayan bu protokol, aynı zamanda kripto varlıklarının sahipliğinin kaybedilmemesine yardımcı olur. THORChain protokolünün dijital resmi para birimi RUNE’dir.

thor-bigdropshadow
THORChainRUNE

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

500,000,000

Toplam Arz

334,937,975

Dolaşımdaki Arz

330,688,061.33

İhraç Tarihi

20.07.2019

İhraç Fiyatı

0,032 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

thorchain.org

THORChain (RUNE) Nedir?

THORChain (RUNE), kullanıcıların kripto varlıklarını ağlar aracılığıyla takas etmelerine olanak sağlayan merkeziyetsiz bir likidite protokolüdür. Kripto paraların ağlar aracılığıyla takas edilmesine olanak sağlayan bu protokol, aynı zamanda kripto varlıklarının sahipliğinin kaybedilmemesine yardımcı olur. THORChain (RUNE) protokolünü kullanarak kullanıcılar değiş tokuş işlemleri gerçekleştirebilirken, aynı zamanda merkeziyetsiz yapıdan yararlanabilmektedir.

THORChain (RUNE) protokolü, kullanıcılarını merkeziyetsiz yapının avantajları ile bir araya getirmektedir. En genel kullanımı protokole likidite sağlamak olan THORChain (RUNE); emir defterlerine güven duyulmadan, izne gerek kalmadan ve sahiplik yitirilmeden takas yöntemini kullanılabilir kılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra THORChain (RUNE), piyasa fiyatlarını emir defteri oranları yerine havuz varlıklarındaki oranlarla korunmaktadır. THORChain protokolünün dijital resmi para birimi RUNE’dir.

THORChain (RUNE) Ne Zaman Çıktı?

THORChain platformu 2018 yılında kuruldu. THORChain protokolü tarafından yapılan açıklamalara göre, kurucuların kimliği anonim tutulmaktadır. Gizliliği esas alan bir yapıyı benimseyen THORChain (RUNE) platformunun geliştiricileri, projeyi korumak ve merkeziyetsiz yapıyı desteklemek amacıyla kimliklerini anonim olarak saklı tuttuklarını açıkladı. THORChain (RUNE) platformu geliştirilme aşamasını Gitlab aracılığıyla kontrol etmektedir.

THORChain (RUNE) Avantajları Nelerdir?

Merkeziyetsiz yapısı ve anonim geliştiricileriyle öne çıkan THORChain (RUNE) platformunun avantajları şu şekildedir;

  • Platformun dijital resmi para birimi olan RUNE staking özelliğine sahiptir. Staking özelliğiyle kullanıcılara pasif gelir elde etme olanağı tanır.
  • THORChain (RUNE) ağındaki kullanıcılar, ağlar arası geçiş yapabilir.
  • Blockchain’de ağlar arası geçişi sağlayan THORChain (RUNE), aynı zamanda kullanıcılarına farklı ağlarda al-sat işlemi yaptırır.
  • THORChain (RUNE) platformunun çalışma hızı oldukça yüksek seviyededir.
  • Kullanıcılar THORChain (RUNE) platformunu kullanmak için düşük ücretler öder.
  • THORChain platformu, düşük ücretlere rağmen yüksek hızlı işlem yöntemleriyle kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.

THORChain (RUNE) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “RUNE” ismiyle yer alan THORChain’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size THORChain (RUNE) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen THORChain (RUNE) sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile THORChain (RUNE) satın almak için lütfen tıklayınız.

THORChain Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.