Chiliz Satın Al

Chiliz Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanıcılar, kripto para alım ve satım işlemlerini yaparken en çok kullanıcı dostu bir platform ve basit arayüz konularına dikkat etmektedirler. Bu bağlamda TOMYA, kullanıcı dostu platformu ile her seviyedeki üyelerin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlanmıştır.

Chiliz Almak İçin En Az Kaç Türk Lirası Gerekmektedir?

Chiliz satın alabilmek için gereken en düşük tutar 200 Türk Lirasıdır. 200 TRY ve üzerinde olmak şartıyla istediğiniz tutarda Chiliz alış emri verebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Chiliz Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da, hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde Chiliz alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Chiliz Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek istediğiniz yerde istediğiniz anda Chiliz alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kripto para borsalarını mobil uygulamamız üzerinden takip etmek size kolaylık sağlayacaktır.

Chiliz Satın Al
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Litecoin ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.