VeChain (VET)

VeChain (VET), tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Karmaşık tedarik zincirlerini kolaylaştırmayı hedefleyen VeChain (VET)platformu, dağıtılmış defter teknolojisini kullanmaktadır. VeChain platformunun dijital resmi para birimi VET’tir.

vechain-bigdropshadow
VeChainVET

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

86,712,634,466

Toplam Arz

85,985,041,177

Dolaşımdaki Arz

72,511,146,418.00

İhraç Tarihi

Mayıs 2018

İhraç Fiyatı

0.9 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

vechain.org

VeChain (VET) Nedir?

VeChain (VET), tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek adına tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. VeChain (VET) platformunun asıl amacı, karmaşık tedarik zincirlerinin kolaylaştırılması olarak açıklanabilmektedir. VeChain (VET) platformu, karmaşık tedarik zincirlerini geliştirme aşamasında dağıtılmış defter teknolojisini (Distributed Ledger Technology) kullanarak gerçekleştirmektedir. Platform geliştirmeye yönelik uyguladığı çalışmalar sonucu tüm süreci ve bilgi akışını kolaylaştırmaktadır.

VeChain (VET) platformu alışılmış platformların yanı sıra bünyesinde iki farklı token bulundurur. VeChain (VET) ve VeChainThor Energy (VTHO) adlı iki token’ı bünyesinde bulunduran VeChain (VET) platformu, tedarik zincirlerinin iyileştirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Tüm bu çalışmaların dışında VeChain (VET) platformu, maliyet alanında da geliştirmeler yapmaktadır. VeChain (VET), bireysel kullanıcılara kontrol olanağı tanıyan ve şeffaflığı baz alan önemli bir platform yapısıdır. VeChain platformunun dijital resmi para birimi VET’tir.

VeChain (VET) Ne Zaman Çıktı?

Çalışmalarına 2015 yılında başlanılan VeChain (VET), 2016 yılında eski Louis Vuitton Çin'in CIO'su ve bir BT yöneticisi olan yaratıcı ve kurucu ortak Sunny Lu tarafından kuruldu. Platform çıkış tarihinden itibaren ana amacını sürdüren önemli bir proje olma özelliğini taşımaktadır. VeChain (VET), tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini en iyi şekilde geliştirmeyi hedeflemektedir. Projenin asıl amaçlarından biri de gerekli tüm maaliyetlerin düşürülmesi ve kullanıcı kontrolünün arttırılmasıdır. VeChain (VET) platformu bu kapsamda tedarik zincirlerinin verimliliğini ve şeffaflığını iyileştirmektedir.

VeChain (VET) Avantajları Nelerdir?

VeChain (VET), platform yapısında iki farklı token bulundurmaktadır. VeChain Token (VET) ve VeChainThor Energy (VTHO) adlı bu token’ların hizmet ettiği amaç birbirinden farklıdır. VeChain Token (VET) platform yapısına değer katmak için kullanılırken, VeChainThor Energy (VTHO) ise Akıllı Sözleşme yapısını geliştirmek için kullanılmaktadır. VeChainThor Energy (VTHO), Akıllı Sözleşme yapısındaki iyileştirmeler için enerji ya da gas olarak kullanılmaktadır. VeChain (VET) platformunun en büyük avantajlarından biri kullanım amacı olarak kayıtlara geçen proje fikridir. Daha açıklayıcı bir ifadeyle VeChain (VET), tedarik zinciri yapısını ve iş sürecini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Bu durum kullanıcılar tarafından avantaj sayılabilecek durumlar arasında yer alır. Kullanıcılar, tedarik zinciri yapısında önlem alma amacıyla VeChain (VET) platformuna yönelmektedir.

VeChain (VET) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “VET” ismiyle yer alan VeChain’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size VeChain (VET) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen VeChain sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile VeChain (VET) satın almak için lütfen tıklayınız.

VeChain Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.