com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

The Sandbox Satın Al

The Sandbox (SAND) Coin Nasıl Satın Alınır?

The Sandbox (SAND) satın almak veya kullanmak için sanal bir The Sandbox (SAND) cüzdan oluşturulması gerekiyor. Bu cüzdanların adresleri sayesinde kripto para takası yapabilir, alışveriş yapabilirsiniz. Bu sanal cüzdanlara Türkiye bünyesi altındaki borsalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Türk borsalarına yüklemiş olduğunuz TL bakiyesi ile birlikte bir kripto para (BNB-ETH-USDT) alıp ikinci bir seçenek olan Merkeziyetsiz borsalara transfer ederek de alabilirsiniz. Almış olduğunuz SAND’ları aynı zamanda The Sandbox (SAND) Metaverse dünyasında arsa almak içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

The Sandbox (SAND) Coin Nereden Satın Alınır?

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olmaya hazır! TOMYA aracılığıyla dijital para borsası içinde güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. The Sandbox (SAND) satin almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 3 adımda Al-Sat işlemleri yapabilirsiniz.

  • Tomya kripto para borsasındaki yeni üyelik butonuna basarak isim-soyisim, telefon ve e-posta seçeneklerini doldurarak kolaylıkla üye olabilirsiniz.
  • Tomya kripto para borsasına üye girişi yapıp sol üst taraftaki Yatır-Çek seçeneğine tıklayarak "Yatırma" bölümüne basarak banka hesabınız üzerinden TL bakiyesi yükleyebilirsiniz.
  • Al-Sat ekranına tıklayıp ‘’SAND’’ paritesini seçip satın alma işlemi gerçekleştirin.

NOT: Banka üzerinden yapacağınız yatırımlarda alıcı / unvan kısmına Tomya Teknoloji A.Ş yazmak zorundasınız. Farklı ya da eksik alıcı adı yazılarak gönderilen bakiyeyi banka tarafından reddedilip tekrardan banka hesabınıza geri yatırma işlemi yapılacaktır.

Tomya'da The Sandbox (SAND) Coin Al/Sat Avantajları

TOMYA, her seviyedeki kullanıcılara uçtan uca destek sağlarken işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Tomya yatırım uzmanı desteğinden faydalanarak, The Sandbox (SAND) coin ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. The Sandbox (SAND) coinin içerisinde bulunduğu metaverse ekosisteminin ne olduğunu biliyor musunuz? Bu ve buna benzer sorularınızın cevaplarını Tomya yatırım uzmanı desteği ile elde edebilirsiniz. TOMYA ile dijital para piyasaları içerisinde güvenli bir şekilde yerinizi alabilir ve paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. 7/24 açık olan kripto para piyasasında The Sandbox (SAND) coin alım/satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde TOMYA platformalarımızdan yapabilirsiniz. Hesabınızın bulunduğu herhangi bir banka üzerinden yapacağınız havale/EFT işlemleriyle Al/Sat işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

The Sandbox (SAND) Coin Nasıl Nakite Çevrilir?

Tomya kripto para borsası üzerindeki Al/Sat seçeneğine tıklayarak satmak istediğiniz The Sandbox (SAND) coinin miktarını girerek satış işlemi yapabilirsiniz. Satış işlemini gerçekleştirdikten sonra ‘’Varlıklarım’’ seçeneğine tıklarak ‘TRY’’ bakiyenizi Yatır-Çek seçeneğinden ‘’Çek’’ seçeneğine tıklayarak banka hesabınız üzerinden paranızı EFT veya havale ile nakite çevirebilirsiniz.

NOT: Çekim işlemi sırasında Yasal zorunluluk olarak Banka adresi üzerindeki ad-soyad ile Tomya kripto para borsasındaki üye ad-soyad aynı olmak zorundadır. Farklı ya da eksik alıcı ad-soyad yazılır ise gönderim işlemi Tomya tarafından reddedilecektir.

Banka Havalesi ile The Sandbox Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş The Sandbox’leri hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile The Sandbox Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde dilediğiniz anda The Sandbox alım satımı yapabilirsiniz. Dijital para borsalarını mobil uygulamamız üzerinden takip etmek size kolaylık sağlayacaktır.

The Sandbox Satın Al
mobile-markets
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, The Sandbox ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.