Enjin (ENJ)

Enjin Coin (ENJ), Blockchain altyapısına ait oyun ürünlerini üreten şirketin kripto para birimidir. Enjin Coin (ENJ), çevrimiçi oyun platformlarında ve web sitelerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Enjin şirketine sahip olan Enjin Coin (ENJ)’in dijital resmi kripto para birimi ENJ’dir.

enjin-bigdropshadow
Enjin CoinENJ

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

1,000,000,000

Toplam Arz

1,000,000,000

Dolaşımdaki Arz

895,399,955.57

İhraç Tarihi

01.11.2017

İhraç Fiyatı

0.0512 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

enjin.io

Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin (ENJ), blok zinciri destekli oyun ürünleri için oluşturulan ve zincirleme bir ekosisteme sahip olan protokoldür. Çevrimiçi oyun platformlarında ve web sitelerinde kullanılmak üzere üretilen Enjin Coin (ENJ), Enjin Network adıyla nitelendirilen bir sosyal oyun platformudur. Enjin Network oyun platformunda kullanıcılar kendi aralarında klan oluşturabilme, mağaza açabilme ve sohbet edebilme olanaklarına sahiptir.

Oyun geliştiricilere büyük olanaklar sağlayan Enjin Coin (ENJ), oyun içerisinde yer alan tüm ögeleri Ethereum (ETH) aracılığıyla token’a dönüştürebilme avantajını da bünyesinde bulundurur. Oyun geliştiricilere sağladığı ayrıcalıklarla öne çıkan bu platform, aynı zamanda platformda yer alan tüm varlıkları ERC-20 uyumlu Enjin Coin (ENJ) ile kullanabilme ayrıcalığını sunar. Bu yapılandırılmada kullanılan sistemin en büyük özelliği, dijital ögelerin gerçek dünyada kullanılabilir hale getirilmesidir. Enjin Coin (ENJ)’in dijital resmi kripto para birimi ENJ’dir.

Enjin Coin (ENJ) Ne Zaman Çıktı?

Enjin Coin (ENJ), Enjin şirketinin kurucu ortağı Vitek Radomski ve Maxim Blagov tarafından 2009 yılında kuruldu. Vitek Radomski, ERC-1155 standardını oluşturan isimler arasında yer almaktadır. Enjin Coin (ENJ), Enjin şirketi tarafından 2009 yılında kurulmasına rağmen, 2018 yılında piyasaya sunuldu.

Enjin Coin (ENJ) Avantajları Nelerdir?

Çevrimiçi oyun geliştiricilere sağladığı özelliklerle öne çıkan Enjin Coin (ENJ), non-fungible token (NFT) oluşturmaya da olanak sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Enjin Coin (ENJ)’nin özellikleri şu şekildedir;

  • Şeffaf bir yapıya sahiptir.
  • Gerçek zamanlı likidite sunar.
  • Oyunlara, uygulamalara ve geliştiricilere büyük oranda katkıda bulunur.
  • Yedek değer varlığı ile öne çıkar.
  • Enflasyon karşıtı özelliği ile kolaylık sağlar.
  • Melting (Eritme) özelliğine sahiptir.

Enjin Coin (ENJ) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “ENJ” ismiyle yer alan Enjin Coin (ENJ)’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size Enjin Coin (ENJ) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen Enjin Coin (ENJ) sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları Enjin Coin (ENJ) satın almak için lütfen tıklayınız.

Enjin Coin Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.