com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

Enjin Coin Satın Al

Enjin (ENJ) Coin Satın Al

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Tomya, kripto para birimleri aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm al-sat işlemlerinde yanınızda! TOMYA aracılığıyla dijital para borsasında güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Enjin Coin (ENJ) satın almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 4 adımda Al-Sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enjin Coin (ENJ) Nereden Satın Alınır?

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Tomya, kripto para birimleri aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm al-sat işlemlerinde yanınızda! TOMYA aracılığıyla dijital para borsasında güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Cosmos (Atom) Coin satın almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 4 adımda Al-Sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Tomya Kripto Para Borsasında yer alan “Yeni Üye” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekrandaki isim, soyisim, telefon ve e-posta seçeneklerini doldurarak üyelik aşamasını tamamlamalısınız.
  • Ardından Tomya’ya giriş yapmalısınız. Bu aşamada “Üye Girişi” butonuna tıklamanız ve bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.
  • Bir sonraki aşamada karşınıza çıkan ve ekranın sol üstünde yer alan “Yatır-Çek” butonuna tıklamalısınız. Enjin Coin (ENJ) satın almak için “Yatırma” butonuna tıklayarak devam etmeli ve banka hesabınıza TL bakiyenizi yüklemelisiniz.
  • Son aşamada “Al-Sat” ekranına tıklayarak “ENJ” paritesini seçip, satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tebrikler! Artık Enjin Coin (ENJ) sahip oldunuz.

Enjin Coin (ENJ) Avantajları

Çevrimiçi oyun geliştiricilere sağladığı özelliklerle öne çıkan Enjin Coin (ENJ), non-fungible token (NFT) oluşturmaya da olanak sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Enjin Coin (ENJ)’nin özellikleri şu şekildedir;

  • Şeffaf bir yapıya sahiptir.
  • Gerçek zamanlı likidite sunar.
  • Oyunlara, uygulamalara ve geliştiricilere büyük oranda katkıda bulunur.
  • Yedek değer varlığı ile öne çıkar.
  • Enflasyon karşıtı özelliği ile kolaylık sağlar.
  • Melting (Eritme) özelliğine sahiptir.

TOMYA, her seviyedeki kullanıcılara uçtan uca destek sağlarken işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Tomya yatırım uzmanı desteğinden faydalanarak, Enjin Coin (ENJ) ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevaplarını Tomya yatırım uzmanı desteği ile öğrenebilirsiniz. TOMYA ile dijital para piyasaları içerisinde güvenli bir şekilde yerinizi alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. 7/24 açık olan kripto para piyasasında Enjin Coin (ENJ) alım/satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde TOMYA platformlarından yapabilirsiniz. Hesabınızın bulunduğu herhangi bir banka üzerinden yapacağınız havale/EFT işlemleriyle Al-Sat işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Enjin Coin (ENJ) Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş Enjin’leri hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Enjin Coin (ENJ) Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda kolayca Enjin Coin (ENJ) için al-sat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kripto varlıklarınızı Tomya mobil uygulaması üzerinden takip edebilir, dilediğiniz işlemi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Enjin Coin Satın Al
m-m
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Enjin ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.