Cosmos (Atom) Coin

Cosmos (Atom) Coin, BFT (Byzantine Fault Tolerant) konsensüs algoritmaları tarafından desteklenen merkeziyetsiz paralel Blockchain ağıdır. Daha açıklayıcı bir ifadeyle Cosmos (Atom) Coin, birbirleriyle ölçeklenebilen ve beraber çalışabilen Blockchain ekosistemi olarak nitelendirilmektedir. Cosmos Coin’in dijital resmi para birimi Atom’dur.

atom-bigdropshadow
CosmosATOM

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

-

Toplam Arz

-

Dolaşımdaki Arz

286,370,297.00

İhraç Tarihi

Ocak 2018

İhraç Fiyatı

0.1 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

cosmos.network

Cosmos (Atom) Coin Nedir?

Cosmos (Atom) Coin, geleceğin internet teknolojisinin en belirgin hatlarını oluşturmayı hedefleyen merkeziyetsiz bir blok zinciri ağıdır. Merkeziyetsiz ve bağımsız bir ekosistem olarak nitelendirilen Cosmos (Atom) Coin, çalışma sistemi olarak kripto para birimlerini bir araya getirerek birlikte çalışma prensibini mümkün kılmayı hedef haline getirmiştir. İki ayrı katmandan oluşan bu proje, ilerleyen yıllarda büyümeyi hedeflemektedir.

Cosmos (Atom) Coin, Blockchain ekosistemi içerisinde yer almasına rağmen bağımsız bir ekosistem olma özelliğini de ayrıca bünyesinde bulundurmaktadır. Bu özelliği ile öne çıkan Cosmos (Atom) Coin, kripto para birimlerini bölmek yerine bir araya getirerek çalıştırmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kripto para değişimleri için özel olarak blok zinciri internetini kullanabilir hale dönüştürmektedir. Cosmos Coin’in dijital resmi para birimi Atom’dur.

Cosmos (Atom) Coin Ne Zaman Çıktı?

Cosmos (Atom) Coin, 14 Mart 2019 tarihinde piyasaya sunuldu. Çıkış tarihinden itibaren güçlü ve etkili bir sistem olarak tanıtılan Cosmos, iki katmanlı özelliği ile dikkat çekti. 2019 yılında piyasaya sunulan bu yapının, güçlü yanları sık sık vurgulandı ve iyileştirme çalışmalarının altı çizildi. Hali hazırda iki katmandan oluşan Cosmos (Atom) Coin, genişleme çalışmalarıyla gündem olmaya devam etti. Sık sık genişleme çalışmalarının gündeme gelmesinin en önemli sebebi, uzmanlar tarafından sorunsuz bir temele dayanmaması olarak açıklandı.

Cosmos (Atom) Coin Avantajları Nelerdir?

Cosmos (Atom) Coin’in en büyük avantajı, ölçeklenebilir olması ve işlem hızının yüksek olmasıdır. Kripto para birimlerini bölmek yerine bir araya getirerek kullanmayı hedefleyen Cosmos, bağımsız bir ekosistem sunma özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Cosmos (Atom) Coin’in avantajları şu şekildedir;

  • Ölçeklenebilirlik özelliği ve işlem hızıyla güçlü bir performans sunar.
  • Stake etmek (Staking) yolu ile pasif gelir elde etmeye olanak tanır.
  • DApp’lerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına kolaylaştırılmış bir uyum sağlar.
  • Ödüllendirme sisteminde Atom Coin’i kullanır.

Cosmos (Atom) Coin Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “Atom” ismiyle yer alan Cosmos (Atom) Coin’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size Cosmos (Atom) Coin işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen Cosmos (Atom) Coin sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile Cosmos (Atom) Coin satın almak için lütfen tıklayınız.

Cosmos Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.