ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin merkeziyetsiz yapısını güçlendirmek adına oluşturulan yerel bir token’dir. Bored Ape Yatcht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC), APE ekosistemi bünyesinde yer alan topluluklardır. ApeCoin’in dijital resmi para birimi APE’dir.

bitcoin-bigdropshadow
ApeCoinAPE

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

1,000,000,000

Toplam Arz

1,000,000,000

Dolaşımdaki Arz

299,531,250.00

İhraç Tarihi

-

İhraç Fiyatı

-

White Paper

EN

İnternet Sitesi

https://apecoin.com/

ApeCoin (APE) Nedir?

ApeCoin (APE), en popüler NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yatcht Club (BAYC) tarafından piyasaya sunulan yerel bir token’dir. Web3 sisteminin önde gelen platformlarından biri olan ApeCoin (APE), merkezi olmayan yapıları güçlendirmek ve aynı zamanda desteklemek amacıyla oluşturulmuş Ethereum (ETH) ERC-20 tabanlı bir sistemdir. Bored Ape Yatcht Club (BAYC) tarafından oluşturulan ApeCoin’in dijital resmi para birimi APE’dir.

NFT projesi ile dikkat çeken Bored Ape Yacht Club, insana benzeyen maymun profillerini NFT sevenlerle buluşturmaktadır. Bu projede dikkat çeken maymun profilleri, aynı zamanda dijital bir ayrıcalığı simgelemektedir. Bored Ape NFT’sine sahip olan kişiler, özel bir çevrimiçi toplulukta yer alma hakkına sahip olmaktadır. Ethereum (ETH) ERC-20 tabanlı Bored Ape Yacht Club projesi, planladığı pek çok hizmet ile büyük bir ekosistem oluşturmayı hedeflemektedir.

ApeCoin (APE) Ne Zaman Çıktı?

Ayrıcalıklarla dolu bir NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club, 23 Nisan 2021 tarihinde ön satışa çıkarıldı. Piyasaya sunulduğu günden bu yana belirli ayrıcalıklarıyla öne çıkan bu koleksiyon, insana benzeyen maymun profilleriyle NFT seven büyük bir kitle tarafından benimsendi. 2021 yılında piyasaya sunulmasının ardından, 17 Mart 2022 yılında APECoin (APE) adlı kripto para birimini çıkardı. NFT koleksiyonunun yanı sıra kripto para birimiyle de ses getiren projenin asıl amacı, ayrıcalıklı bir oluşum yaratmaktır.

ApeCoin (APE) Nasıl Çalışır?

APECoin (APE) sahibi olan kişiler, belirli yönetim kararlarını oylama usulünü kullanarak alır. Bu kararlar arasında yer alan en genel geçer seçimler; fon tahsisi, belirlenecek kurallar, ortaklıklar, projeler ve benzeri olarak açıklanabilir. Alınan kararların uygulanma aşaması APECoin Vakfı tarafından hayata geçirilir. APECoin Vakfı olarak adlandırılan topluluk DAO’nun yasal temsilcisidir ve APE ekosisteminin büyümesini hedeflemektedir. APECoin sahibi kişiler, her yıl yaptıkları oylamalar eşliğinde yeni Yönetim Kurulunu seçmektedir.

ApeCoin (APE) Avantajları Nelerdir?

APECoin (APE), APE ekosisteminin en büyük avantajlarından biri olarak kabul edilir. APECoin (APE), APE ekosisteminin yönetim token’i olarak belirlenmiştir. Bu kural çerçevesinde APECoin sahipleri APE DAO’ya giriş yapabilmektedir. APECoin arzının tam tamına yüzde 62’si, APECoin DAO’nun kararları sonucunda topluluk odaklı girişimler için finans edilmektedir. Şimdiden pek çok ayrıcalığı kullanıcılarına sunan bu proje, yakın gelecekte birbirinden farklı hizmetleri ve oyunları ayrıcalıkları arasında katmayı planlamaktadır. APECoin (APE) en genel açıklamayla, APE ekosistemine girişi kolaylaştırmaktadır.

ApeCoin (APE) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “APE” ismiyle yer alan ApeCoin’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size ApeCoin (APE) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen ApeCoin sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile ApeCoin (APE) satın almak için lütfen tıklayınız.

ApeCoin Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.