Holochain

Holochain (HOT), küresellik yerine kullanıcı bağımsızlığını göz önünde bulundurarak merkeziyetsiz bir internet sunmayı hedefler. HOT ise Holochain projesinin kripto para birimidir.

HolochainHOT

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

-

Toplam Arz

177,619,433,541

Dolaşımdaki Arz

173,323,139,335

İhraç Tarihi

1-5-2018

İhraç Fiyatı

0.000882 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

holochain.org

Holochain Nedir?

Holochain (HOT); basit anlamda merkeziyetsiz bir internet sunmayı hedefler. Holochain uygulamaları (hApps) ile kurumsal kontrolden arındırılmış, bireylere hizmet eden bir internet amaçlanmıştır. Holochain’de Blockchain ağındaki küreselliğin aksine bireylerin kendine özgü zinciri bulunmaktadır. HOT ise Holochain projesinin , ERC-20 altyapısını kullanan kripto para birimidir.

Holochain Ne Zaman Ortaya Çıktı?

Holochain (HOT), Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından yaratılmıştır. HOT kısaltmasıyla da bilinen Holochain’in ICO’su 2018 yılının Nisan ayı ile Mayıs ayı arasında yapılmıştır. Mayıs ayından itibaren ise Holochain (HOT) adıyla kripto para platformlarında listelenmeye başlamıştır.

Holochain Nasıl Çalışır?

Holochain, dağıtık Holochain uygulamaları ile merkezi internet arasında bir köprü niteliği taşımaktadır . Holochain’in çalışma mekanizmasında her katılımcının kendi zinciri bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, merkeziyet yapısına bağlı kalmadan Holochain uygulamaları ile işlem yapabilir ve kendi verileri ile kimliklerini kontrol edebilirler. Bu durum Holochain’in en belirgin farklılığıdır. Aynı zamanda Holochain ölçeklenebilir, hızlı, enerji konusunda verimli ve diğer blok zincirlerine kıyasla daha ucuz olan yeni nesil bir proje olmayı hedeflemektedir.

Holochain Nasıl Satın Alınır?

Son dönemlerin en çok değer kazanan dijital para birimlerinden biri olan Holochain (HOT)'i alıp satabilmek için de öncelikle kripto para borsalarından birinde kaydınızın olması gerekmektedir. Bir kripto para borsasına kayıt olduktan sonra kripto para borsasında “HOT” ismiyle yer alan Holochain’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

TOMYA; müşterilerine güvenilir ve șeffaf bir hizmet anlayışı yanında düșük komisyon prensipleri de sunar. TOMYA ile dijital para borsalarındaki alım/satım deneyiminizi en üst noktaya çıkarabilirsiniz. TOMYA aracılığıyla dijital para borsası içinde güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. TOMYA avantajları ile “HOT” satın almak için tıklayın.

Holochain Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.