The Sandbox (SAND)

The Sandbox blockchain tabanlı, kullanıcıların ürettikleri değer için ödüllendirildiği (play-to-earn) merkeziyetsiz bir sanal dünyadır.

The SandboxSAND

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

3,000,000,000

Toplam Arz

3,000,000,000

Dolaşımdaki Arz

1,243,064,778

İhraç Tarihi

2020

İhraç Fiyatı

-

White Paper

EN

İnternet Sitesi

sandbox.game

The Sandbox Nedir?

Pixowl şirketi tarafından 2011 yılında yaratılan The Sandbox’ta geleneksel oyun platformlarından farklı olarak kullanıcılar içerik oluşturma konusunda tamamen söz sahibidir. Ürettikleri içerikler ve oyun deneyimlerini paylaşabilirler ve bunların üzerinden elde ettikleri kazançları SAND token aracılığı ile nakite çevirebilirler.

The Sandbox Nasıl Ortaya Çıktı?

2011 yılında Pixowl şirketi tarafından yaratılan the Sandbox, ilk başta mobil oyun platformu olarak piyasaya sürülmüştür. İlerleyen yıllarda blockchain üzerinde üç boyutlu meta evren yaratma konusu gündeme geldikçe The Sandbox da bu konu üzerine yoğunlaşmıştır. Bu doğrultuda kullanıcıların ürettikleri ögeleri NFT olarak saklayabildikleri, katılımcı olarak farklı ödüller kazanabildikleri bir platform haline gelen Sandbox 2020’de yeni haliyle tekrar piyasaya sürülmüştür.

The Sandbox Nasıl Çalışır? Ne İşe Yarar?

The Sandbox, içeriği kullanıcılar tarafından ortaya çıkarılan ögelerle oluşan dinamik bir sanal dünyadır. Oyuncular kendi avatarları ve oyun içindeki ögeleri NFT olarak üretebilirler. Bu sanal dünya içerisinde kendi oyunlarını bile yaratabilirler. Oyun içerisinde yaratılan ögeler kullanıcıların diğer kullanıcılarla daha daha fazla etkileşime girmelerine imkan verirken, oyun içerisindeki alım/satımlar ile paraya çevrilebilirler.

SAND Token Nedir?

SAND, The Sandbox’ın yerel tokenidir. ERC-20 ağı üzerinde olan SAND token bir hizmet tokeni olarak The Sandbox ekosistemindeki her türlü işlem ve etkileşim için kullanılabilir. Kullanıcıların oyun içerisinde avatarlarını kişiselleştirmek, oyun içi ögeleri satın alabilmek için SAND sahibi olması gerekemektedir. Bunun dışında SAND token sahipleri ödüller kazanmak için SAND’lerini oyun içinde stake edebilirler. Bu durum aynı zaman oyun içinde daha değerli kaynaklara ulaşma şanslarını artırır.

The Sandbox Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.