com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

Litecoin Satın Al

Litecoin Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Litecoin'in yaratıcısı Charlie Lee, Litecoin'i yaratırken Bitcoin'i örnek almıştır ve aynı Bitcoin'de olduğu gibi merkezi bir otorite tarafından kontrol edilmeyen, açık kaynaklı bir ödeme ağı üzerine kurulmuştur. Bitcoin’de ve her kripto para biriminde olduğu gibi alım-satım işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta güvenliktir. Bu noktada, Litecoin alım işlemlerinizde TOMYA ile dijital para borsalarındaki alım-satım deneyiminizi en üst noktaya çıkarabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde alım-satım işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Litecoin Satın Alınabilir mi?

Sitemizde kredi kartı ile Litecoin satin almak henüz mümkün değil. Litecoin satın almak için adınıza kayıtlı bir banka hesabından Türk lirası göndermeniz gerekmektedir. Para yatırma işleminiz tamamlandıktan sonra TOMYA aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde alım-satım işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Litecoin Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da, hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde Litecoin alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Litecoin Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek istediğiniz yerde istediğiniz anda Litecoin alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kripto para borsalarını mobil uygulamamız üzerinden takip etmek size kolaylık sağlayacaktır.

Litecoin Satın Al
m-m
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Litecoin ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.