com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

NEO Satın Al

Neo Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kripto para piyasasında hızlı fiyat değişimlerini kaçırmak istemeyen kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri hızlı işlem yapabilmektir. Kullanıcılar, müşterisi olduğu kripto para platformlarından hızlı ve güvenli bir hizmet almak isterler. Bu bağlamda TOMYA ile para gönderme ve alım-satım işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilir, haftanın her günü ve her saati alım-satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Neo Aldıktan Sonra Nasıl Saklanır?

TOMYA sayesinde Neo aldıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. TOMYA’nın yenilikçi ve güvenlikli altyapısı sayesinde her kullanıcının varlıkları güvenle saklanmaktadır.

Banka Havalesi ile NEO Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş NEO’leri hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile NEO Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde dilediğiniz anda NEO alım satımı yapabilirsiniz. Dijital para borsalarını mobil uygulamamız üzerinden takip etmek size kolaylık sağlayacaktır.

NEO Satın Al
m-m
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Bitcoin ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.