com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

Shiba Inu Satın Al

Shiba Inu (SHIB) Coin Satın Al

Satın alma işlemi gerçekleştireceğiniz tüm kripto para birimlerine, kripto para platformları aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Kripto para platformları; satın alınacak kripto para biriminin, oranı karşılığında kripto para satışı gerçekleştirmektedir. Kripto para yatırımı yaparken dikkat edilmesi gereken en temel nokta güvenliktir. Shiba Inu (SHIB) başta olmak üzere, tüm kripto paraların altında yatan blok zincir teknolojisi başlı başına güvenli bir sistem olanağı sağlamaktadır. Olası bir güvenlik açığından uzak durmak için alım ve satım işlemlerinizi güvenli platformlar aracılığıyla gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olacaktır. TOMYA, sizlere güvenli bir şekilde Shiba Inu (SHIB) satın alma imkanı sunmanın yanı sıra, çeşitli fırsat seçenekleriyle de yatırımlarınıza yön vermeye hazır!

Shiba Inu (SHIB) Coin Nereden Satın Alınır?

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Tomya, kripto para birimleri aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm al-sat işlemlerinde yanınızda! TOMYA aracılığıyla dijital para borsasında güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Shiba Inu (SHIB) satın almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 4 adımda Al-Sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Tomya Kripto Para Borsasında yer alan “Yeni Üye” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekrandaki isim, soyisim, telefon ve e-posta seçeneklerini doldurarak üyelik aşamasını tamamlamalısınız.
  • Ardından Tomya’ya giriş yapmalısınız. Bu aşamada “Üye Girişi” butonuna tıklamanız ve bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.
  • Bir sonraki aşamada karşınıza çıkan ve ekranın sol üstünde yer alan “Yatır-Çek” butonuna tıklamalısınız. Shiba Inu (SHIB) satın almak için “Yatırma” butonuna tıklayarak devam etmeli ve banka hesabınıza TL bakiyenizi yüklemelisiniz.
  • Son aşamada “Al-Sat” ekranına tıklayarak “SHIB” paritesini seçip, satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tebrikler! Artık Shiba Inu (SHIB) coine sahip oldunuz.

Shiba Inu (SHIB) Coin Avantajları

Shiba Inu (SHIB), Ethereum (ETH) blok zincirinde yer alan ERC-20 standardında oluşturulan bir kripto para birimidir. Shiba Inu protokolünün dijital para birimi SHIB’dir. SHIB, şaka temalı kripto para birimleri arasında yer almasına rağmen, zamanla işlevsel bir token çeşidine dönüşmüştür. Ünlü iş insanı Elon Musk ve bilgisayar programcısı Vitalik Buterin gibi isimlerin Shiba’ya olan görüşleri ile, SHIB’e olan ilgi arttı ve Shiba ivme kazanmaya devam etti.

TOMYA, her seviyedeki kullanıcılara uçtan uca destek sağlarken işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Tomya yatırım uzmanı desteğinden faydalanarak, Shiba Inu (SHIB) coin ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevaplarını Tomya yatırım uzmanı desteği ile öğrenebilirsiniz. TOMYA ile dijital para piyasaları içerisinde güvenli bir şekilde yerinizi alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. 7/24 açık olan kripto para piyasasında Shiba Inu (SHIB) coin alım/satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde TOMYA platformlarından yapabilirsiniz. Hesabınızın bulunduğu herhangi bir banka üzerinden yapacağınız havale/EFT işlemleriyle Al-Sat işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Shiba Inu (SHIB) Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş Shiba’ları hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Shiba Inu (SHIB) Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda kolayca Shiba Inu (SHIB) için al-sat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kripto varlıklarınızı Tomya mobil uygulaması üzerinden takip edebilir, dilediğiniz işlemi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Shiba Inu Satın Al
mobile-markets
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Shiba Inu ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.