com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

VeChain Satın Al

VeChain (VET) Satın Al

Satın alma işlemi gerçekleştireceğiniz tüm kripto para birimlerine, kripto para platformları aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Kripto para platformları; satın alınacak kripto para biriminin, oranı karşılığında kripto para satışı gerçekleştirmektedir. Kripto para yatırımı yaparken dikkat edilmesi gereken en temel nokta güvenliktir. VeChain (VET) başta olmak üzere, tüm kripto paraların altında yatan blok zincir teknolojisi başlı başına güvenli bir sistem olanağı sağlamaktadır. Olası bir güvenlik açığından uzak durmak için alım ve satım işlemlerinizi güvenli platformlar aracılığıyla gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olacaktır. TOMYA, sizlere güvenli bir şekilde VeChain (VET) satın alma imkanı sunmanın yanı sıra, çeşitli fırsat seçenekleriyle de yatırımlarınıza yön vermeye hazır!

VeChain (VET) Nereden Satın Alınır?

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Tomya, kripto para birimleri aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm al-sat işlemlerinde yanınızda! TOMYA aracılığıyla dijital para borsasında güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. VeChain (VET) satın almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 4 adımda Al-Sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Tomya Kripto Para Borsasında yer alan “Yeni Üye” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekrandaki isim, soyisim, telefon ve e-posta seçeneklerini doldurarak üyelik aşamasını tamamlamalısınız.
  • Ardından Tomya’ya giriş yapmalısınız. Bu aşamada “Üye Girişi” butonuna tıklamanız ve bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.
  • Bir sonraki aşamada karşınıza çıkan ve ekranın sol üstünde yer alan “Yatır-Çek” butonuna tıklamalısınız. VeChain (VET) satın almak için “Yatırma” butonuna tıklayarak devam etmeli ve banka hesabınıza TL bakiyenizi yüklemelisiniz.
  • Son aşamada “Al-Sat” ekranına tıklayarak “VET” paritesini seçip, satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tebrikler! Artık VeChain (VET) sahip oldunuz.

VeChain (VET) Avantajları

VeChain (VET), platform yapısında iki farklı token bulundurmaktadır. VeChain Token (VET) ve VeChainThor Energy (VTHO) adlı bu token’ların hizmet ettiği amaç birbirinden farklıdır. VeChain Token (VET) platform yapısına değer katmak için kullanılırken, VeChainThor Energy (VTHO) ise Akıllı Sözleşme yapısını geliştirmek için kullanılmaktadır. VeChainThor Energy (VTHO), Akıllı Sözleşme yapısındaki iyileştirmeler için enerji ya da gas olarak kullanılmaktadır. VeChain (VET) platformunun en büyük avantajlarından biri kullanım amacı olarak kayıtlara geçen proje fikridir. Daha açıklayıcı bir ifadeyle VeChain (VET), tedarik zinciri yapısını ve iş sürecini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Bu durum kullanıcılar tarafından avantaj sayılabilecek durumlar arasında yer alır. Kullanıcılar, tedarik zinciri yapısında önlem alma amacıyla VeChain (VET) platformuna yönelmektedir.

TOMYA, her seviyedeki kullanıcılara uçtan uca destek sağlarken işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Tomya yatırım uzmanı desteğinden faydalanarak, VeChain (VET) ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevaplarını Tomya yatırım uzmanı desteği ile öğrenebilirsiniz. TOMYA ile dijital para piyasaları içerisinde güvenli bir şekilde yerinizi alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. 7/24 açık olan kripto para piyasasında VeChain (VET) alım/satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde TOMYA platformlarından yapabilirsiniz. Hesabınızın bulunduğu herhangi bir banka üzerinden yapacağınız havale/EFT işlemleriyle Al-Sat işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi ile VeChain (VET) Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş VeChain’leri hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile VeChain (VET) Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda kolayca VeChain (VET) için al-sat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kripto varlıklarınızı Tomya mobil uygulaması üzerinden takip edebilir, dilediğiniz işlemi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Fantom Satın Al
mobile-markets
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, VeChain ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.