Oasis Network (ROSE)

Oasis Network (Rose), blockchain ekosisteminde yer alan merkezi olmayan finans (DeFi) sistemidir. Açık kodlu olma hedefiyle öne çıkan Oasis Network (Rose) protokolü, aynı zamanda gizliliği esas alan ölçeklenebilir bir veri ekonomisi yaratmayı amaçlamaktadır. Oasis Network protokolünün resmi dijital para birimi ROSE’dur.

rosedropshadow
Oasis Network ROSE

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

10,000,000,000

Toplam Arz

10,000,000,000

Dolaşımdaki Arz

5.030.000.000,00

İhraç Tarihi

18.11.2020

İhraç Fiyatı

0,08 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

Oasis Network org

Oasis Network (ROSE) Nedir?

Oasis Network (Rose), blockchain ekosisteminde yer alan merkezi olmayan finans (DeFi) sistemidir. Açık kodlu olma hedefiyle öne çıkan Oasis Network (Rose) protokolü, aynı zamanda gizliliği esas alan ölçeklenebilir bir veri ekonomisi yaratmayı amaçlamaktadır. Oasis Network (Rose) protokolü, açık finansman ve gizli işlem yapılarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Merkeziyetsiz yapının olanaklarından faydalanmayı hedefleyen Oasis Network’un sistem yapısı, Consensus ve ParaTime olmak üzere iki katmandan oluşmaktadır. İki farklı katman özelliği Oasis Network (Rose) protokolünün farklı kullanım şekillerine sahip olmasına yardımcı olur.

Oasis Network (Rose), kendi ağına sahip olan kripto para birimlerinden biridir. Kendi ağına sahip olmasına rağmen Oasis Network (Rose), Ethereum (ETH) ağında daha hızlı ve daha düşük maliyetli olacak şekilde çalışmaktadır. Çıkış amacıyla birçok sorunu çözmeyi hedefleyen Oasis Network protokolü, merkeziyetsiz finans yapılarında dezavantaj olarak kullanıcıları rahatsız eden yüksek ücret ve veri ihlali gibi konulara çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Tüm bu hedefler doğrultusunda Oasis Network (Rose), küresel katılımcıları ağ üzerinde farklı alanlarda bulundurmaktadır. Oasis Network’ün özellikleri arasında yer alan ortak çalışma prensibi de öne çıkan özelliklerden biridir. Son olarak, Oasis Network protokolü merkezi olmayan uygulamaları yani DApps’leri desteklemektedir.

Oasis Network (ROSE) Ne Zaman Çıktı?

Oasis Network, 2018 yılında California Üniversitesinde elektrik mühendisliği ve bilgisayar bilimleri bölümü profesörü Dawn Song tarafından kuruldu. Oasis Network (Rose) protokolü 2020 yılında piyasaya sunulmuş bir protokol yapısıdır. Proof of Stake (PoS) sistemi kullanan Oasis Network (Rose), blok zincirinde layer-1’de yer alır.

Oasis Network (ROSE) Avantajları Nelerdir?

Oasis Network protokolünü öne çıkaran en önemli avantaj uyguladığı gizlilik yapısıdır. Peki, gizlilik haricinde Oasis Network’ü benzersiz kılan özellikler nelerdir? Oasis Network (Rose) protokolünün avantajları için;

  • Oasis Network protokolünün resmi para birimi Rose ile pasif gelir elde etmek mümkün! Stake yöntemini kullanarak Rose coin’lerini kilitleyen kullanıcılar, belirli bir vadenin sonunda yeni kripto paralar kazanabilmektedir.
  • Rose coin’e sahip olan kullanıcılar ağda bulunan başka yatırımcılara coin borcu verebilmektedir. Bu sayede Rose coin sahipleri faiz yöntemi ile kazanç elde edebilir.
  • Rose coin kullanıcıları hem takas işlemlerinde hem de transfer işlemlerinde düşük ücretler ödemektedir. Düşük işlem ücretlerinin yanı sıra Rose coin kullanıcıları, protokolün hız özelliğinden de yararlanabilmektedir.

Oasis Network (ROSE) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “ROSE” ismiyle yer alan Oasis Network’ü dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size Oasis Network işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen Oasis Network (Rose) sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile Oasis Network (Rose) satın almak için lütfen tıklayınız.

Oasis Network Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.