com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

Binance Coin Satın Al

Binance Coin (BNB) Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance Coin (BNB) coin alım ve satımı için sanal bir cüzdana, yani Binance Coin (BNB) adresine sahip olunması gerekiyor. Bu sanal cüzdanlara ilk önce Türkiye bünyesi altındaki borsalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Türk borsalarına yüklemiş olduğunuz TL bakiyesi ile birlikte bir kripto para (ETH-USDT) alıp ikinci bir seçenek olan Merkeziyetsiz borsalara transfer ederek de alabilirsiniz. Üçücü bir seçenek olarakta kriptografik şifreleri çözerek blok üretimi (madencilik) sonucu ödül olarak alabilirsiniz.

Binance Coin (BNB Coin) Nereden Satın Alınır?

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olmaya hazır! TOMYA aracılığıyla dijital para borsası içinde güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Binance Coin (BNB) satin almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 3 adımda Al-Sat işlemleri yapabilirsiniz.

  • Tomya kripto para borsasındaki yeni üyelik butonuna basarak isim-soyisim, telefon ve e-posta seçeneklerini doldurarak kolaylıkla üye olabilirsiniz.
  • Tomya kripto para borsasına üye girişi yapıp sol üst taraftaki Yatır-Çek seçeneğine tıklayarak "Yatırma" bölümüne basarak banka hesabınız üzerinden TL bakiyesi yükleyebilirsiniz.
  • Al-Sat ekranına tıklayıp ‘’BNB’’ paritesini seçip satın alma işlemi gerçekleştirin.

NOT: Banka üzerinden yapacağınız yatırımlarda alıcı / unvan kısmına Tomya Teknoloji A.Ş yazmak zorundasınız. Farklı ya da eksik alıcı adı yazılarak gönderilen bakiyeyi banka tarafından reddedilip tekrardan banka hesabınıza geri yatırma işlemi yapılacaktır.

Tomya'da Binance Coin (BNB) Coin Al/Sat Avantajları

TOMYA, her seviyedeki kullanıcılara uçtan uca destek sağlarken işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Tomya yatırım uzman desteği ile birlikte Binance Coin (BNB) coin ile ilgili merak ettiğiniz her konuda rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Tomya kripto para borsasında birden çok paritede (dolar veya TL) işlem yapabilme olanağı sunmakta. TOMYA müşteri hizmetleri olarak size kesintisiz ve güvenilir hizmet vermeye hazır. Yenilikçi ve dürüst hizmet anlayışı sunan TOMYA ile dijital para piyasaları içerisinde güvenli bir şekilde yerinizi alabilir ve paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz.

Binance Coin (BNB) Coin Nasıl Nakite Çevrilir?

Tomya kripto para borsası üzerindeki Al/Sat seçeneğine tıklayarak satmak istediğiniz Binance Coin (BNB) coinin miktarını girerek satış işlemi yapabilirsiniz. Satış işlemini gerçekleştirdikten sonra ‘’Varlıklarım’’ seçeneğine tıklarak ‘TRY’’ bakiyenizi Yatır-Çek seçeneğinden ‘’Çek’’ seçeneğine tıklayarak banka hesabınız üzerinden paranızı EFT veya havale ile nakite çevirebilirsiniz.

NOT: Çekim işlemi sırasında Yasal zorunluluk olarak Banka adresi üzerindeki ad-soyad ile Tomya kripto para borsasındaki üye ad-soyad aynı olmak zorundadır. Farklı ya da eksik alıcı ad-soyad yazılır ise gönderim işlemi Tomya tarafından reddedilecektir.

Banka Havalesi ile Binance Coin Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş Binance Coin’leri hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Binance Coin Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde dilediğiniz anda Binance Coin alım satımı yapabilirsiniz. Dijital para borsalarını mobil uygulamamız üzerinden takip etmek size kolaylık sağlayacaktır.

Binance Coin Satın Al
mobile-markets
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Binance Coin ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.