com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

Chainlink Satın Al

Chainlink Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Chainlink’in altyapısında Oracle platform sayesinde yapılan işlemler güvenlidir ve hızlı bir şekilde yapılır. Kullanıcılar, kripto para platformlarında alım-satım işlemlerini yaparken düşük işlem ücreti ödemek isterler. Bu noktada TOMYA, müşterilerine güvenilir ve șeffaf hizmet anlayışının yanında düșük komisyon fırsatları da sunar.

Chainlink Aldıktan Sonra Chainlink’leriniz Nasıl Saklanabilir?

TOMYA sayesinde Chainlink aldıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. TOMYA’nın yenilikçi ve güvenlikli altyapısı sayesinde her kullanıcının varlıkları güvenle saklanmaktadır.

Banka Havalesi ile Chainlink Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da, hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde Chainlink alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Chainlink Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek istediğiniz yerde istediğiniz anda Chainlink alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kripto para borsalarını mobil uygulamamız üzerinden takip etmek size kolaylık sağlayacaktır.

Chainlink Satın Al
mobile-markets
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, Chainlink ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.