NEO

Neo, 2014 yılında Antshares adı ile Da Hongferi ve Erik Zhang tarafından ortaya çıkarılan fakat 2017 yılında OnChain adlı firmanın da desteğiyle adı Neo olarak değiştirilen bir kripto para birimidir. Aynı zamanada Çin’in Ethereum’u olarak adlandırılan NEO, akıllı sözleşmeler, dijital varlıklar ve kimliklerden oluşan bir sisteme sahiptir.

neo-bigdropshadow
NEONEO

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

100,000,000

Toplam Arz

100,000,000

Dolaşımdaki Arz

70,538,831

İhraç Tarihi

9-9-2016

İhraç Fiyatı

0.18 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

neo.org

Neo Nedir?

Neo, 2014 yılında ortaya çıkan fakat daha sonra OnChain adlı firmanın da desteğiyle adı Neo olarak değiştirilen bir kripto para birimidir. Neo isminden önce Antshares olarak anılan Neo, Çin’in Ethereum'u olarakta bilinmektedir. Arzı 100 Milyon ile sınırlandırılan Neo, kademeli bir altyapıya sahiptir ve bu sistem akıllı sözleşmeler, dijital varlıklar ve kimliklerden oluşmaktadır.

Neo Nasıl Çalışır?

Neo, kademeli bir altyapıya sahiptir ve bu sistem akıllı sözleşmeler, dijital varlıklar ve kimliklerden oluşmaktadır. Platformda oluşan varlıklar, dijital kimliklerle doğrulanmaktadır. Bu aşama varlıkların yasal anlamda güvenliği içindir. Söz konusu varlıklar akıllı sözleşmeler ile desteklenerek herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan Neo ağı üzerinden transfer edilir.

Neo’nun Avantajları Nelerdir?

Neo, ‘’akıllı ekonomi’’ geçiş için oluşturulmuştur. Akıllı ekonomi ise akıllı sözleşmeler, dijital varlıklar ve dijital kimliklerden oluşmaktadır. Akıllı ekonomi sayesinde fiziksel varlıkların dijitale geçişi mümkün hale gelmektedir. Tüm altyapının önemli bir kısmını sağlayan akıllı sözleşmeler kullanılırken birden fazla yazılım dilini desteklenebilir. Bu durum Neo’nun Ethereum'dan ayrılan en önemli ve avantajlı özelliği olarak bilinmektedir. Neo’nun bir diğer avantajı ise Gas’dır. Yapılan işlemler için gerekli olan ücretler, platformda üretilen diğer bir kripto varlık olan Gas ile ödenmektedir. Neo kullanıcıları, hesaplarında bulunan Neo miktarına bağlı olarak Gas kazanmaktadır.

Neo Nasıl Satın Alınır?

Coin ve diğer kripto para birimlerini, dijital para borsaları aracılığıyla satın almak mümkündür. Dijital para borsaları; reel paralar karşılığında kripto para alınmasına olanak sağlar. Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olacaktır. TOMYA sayesinde dijital para borsası içinde güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile Neo satın almak için tıklayın.

NEO Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.