BitTorrent Chain

BitTorrent Chain, BitTorrent protokolü ile bütünleşik çalışan ve dosya paylaşımı gibi işlemlerin daha etkin olmasına yardımcı olan bir tokendir ayrıca, BitTorrent Chain TRC-10 altyapısını kullanır.

BitTorrent ChainBTTC

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

-

Toplam Arz

990,000,000,000,000

Dolaşımdaki Arz

932,028.89B

İhraç Tarihi

1-1-2019

İhraç Fiyatı

0.00252 ₺

White Paper

EN

İnternet Sitesi

www.bittorrent.com/btt/

BitTorrent Chain Nedir?

BitTorrent Chain, 2001 yılında icat edilen ve herhangi bir merkez olmadan dosya aktarımı yapmaya olanak sağlayan bir protokoldür. BitTorrent Chain (BTTC) ise blockchain teknolojisinin BitTorrent protokolüne entegre edilmesiyle ortaya çıkan kripto para birimidir. TRC-10 altyapısı ile çalışan BTTC, BitTorrent prokolündeki dosya paylaşımı gibi işlemlerin daha etkin olmasına yardımcı olur. Asıl amaç ise mevcut BitTorrent protokolünü geliştirmek ve kullanımını genişletmektir.

BitTorrent Chain Ne Zaman Ortaya Çıktı?

BitTorrent Chain, Tron Vakfı ile BitTorrent Vakfı’nın ortaklığı ile ortaya çıkarılmıştır. BitTorrent Chain’in ICO’su 2018 yılının sonunda tamamlanırken, 2019 yılının Ocak ayı itibariyle kripto para platformlarında listelenmeye başlamıştır.

BitTorrent Chain’in Avantajları Nelerdir?

BitTorrent Chain, en büyük merkezi olmayan eşler arası ağdır. BitTorrent Chain, veri ve dosyaları daha gelismiş özellikler ile indirmeye olanak tanır. Bu özelliğin yanı sıra kullandığı Tron ağı sebebiyle bir TRC-10 tokenidir. Bu sayede, Tron blok zinciri arasında token transferine de imkan sağlanır. BitTorrent Chain’i, BitTorrent Chain istemcileri ile hizmet talep edenlerin ve hizmet sağlayıcıların arasında ödeme yapılmasına da olanak sağlamaktadır.

BitTorrent Chain Nasıl Satın alınır?

Son dönemlerin en çok değer kazanan dijital para birimlerinden biri olan BTTC'yi alıp satabilmek için de öncelikle kripto para borsalarından birinde kaydınızın olması gerekmektedir.

Bir kripto para borsasına kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise kripto para borsasında “BTTC” ismiyle yer alan BitTorrent Chain’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olmaya hazır! TOMYA aracılığıyla dijital para borsası içinde güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. TOMYA avantajları ile BTTC satın almak için tıklayın.

BitTorrent Chain Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.