Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB), Japonların av köpeği Shiba’dan esinlenerek oluşturulan köpek temalı bir şaka token’dir. Ethereum (ETH) blok zincirinde yer alan Shiba Inu (SHIB), en popüler şaka token Dogecoin (DOGE)’e alternatif olarak piyasaya sunulmuştur.

bitcoin-bigdropshadow
Shiba InuSHIB

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

-

Toplam Arz

589,735,030,408,323

Dolaşımdaki Arz

549,063,278,876,302

İhraç Tarihi

Ağustos 2020

İhraç Fiyatı

-

White Paper

EN

İnternet Sitesi

https://shibatoken.com/

Shiba Inu (SHIB) Coin Nedir?

Shiba Inu (SHIB), Ethereum (ETH) blok zincirinde çalışan ve köpek temalı konsepti ile öne çıkan bir kripto para birimidir. Shiba Inu (SHIB)’in yaratıcısı “Ryoshi” takma adını kullanan anonim bir kişi ya da bir grup olarak bilinmektedir. Şaka token olarak bilinen Shiba Inu (SHIB), Japonların en popüler av köpeği Shiba Inu’dan esinlenerek oluşturulmuştur.

Shiba Inu (SHIB), Shiba Inu topluluğuna aittir. Bu topluluk SHIBArmy olarak da bilinmektedir. SHIBArmy topluluğunun toplam 500 bin üyesi bulunmaktadır. Shiba Inu ekosistemi olarak adlandırılan sistemde SHIB token, BONE token ve LEASH token yer almaktadır. Shiba Inu ekosisteminde yer alan tüm terimler, köpek ya da köpek temalı isimlerden oluşmaktadır.

Shiba Inu (SHIB) Ne Zaman Çıktı?

Shiba Inu (SHIB), anonim geliştirici “Ryoshi” tarafından 2020 yılının ağustos ayında piyasaya sunuldu. Şaka temalı token çeşitleri arasında yer alan Shiba, kısa sürede büyük ilgi gördü ve piyasada adından söz ettirmeyi başardı. Bu başarı sonrası Shiba Inu (SHIB) için "Dogecoin katili" ve benzeri söylemler söyledi. Kısa sürede büyük yatırımcıların ilgi odağı haline gelen SHIB token için uzman ekibi şu sözleri dile getirmektedir;

  • "Sıfırdan sıfır ile başladık."
  • "Shiba'nın arkasındaki parlak zekalar daha önce hiç iş birliği yapmamıştı."
  • "Shiba Inu türü köpeklere bayılıyoruz."

Shiba Inu (SHIB) Token Alt Yapısı Nedir?

Ethereum (ETH) blok zincirinde yer alan Shiba Inu (SHIB), ERC-20 standardında oluşturulan bir kripto para birimidir. Shiba Inu protokolünün dijital para birimi SHIB token’dir. SHIB token, şaka amaçlı oluşturulan ve herhangi bir projeye hizmet etmeyen bir kripto para birimidir. SHIB token, şaka temalı kripto para birimleri arasında yer almasına rağmen, zamanla işlevsel bir token çeşidine dönüşmüştür. Ünlü iş insanı Elon Musk ve bilgisayar programcısı Vitalik Buterin gibi isimlerin Shiba’ya olan görüşleri ile, SHIB token’a olan ilgi arttı ve Shiba ivme kazanmaya devam etti.

Shiba Inu (SHIB) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “SHIB” ismiyle yer alan Shiba’yı dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size Shiba Inu (SHIB) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup hemen Solana sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile Shiba Inu (SHIB) satın almak için lütfen tıklayınız.

Shiba Inu Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.