PancakeSwap (CAKE)

PancakeSwap (Cake), yatırımcıların alım-satım işlemlerini gerçekleştirebildiği merkeziyetsiz finans uygulamalarından biridir. Otomatik piyasa yapıcı (AMM) özelliği ile öne çıkan Cake, kullanıcıların pasif gelir elde etme modelleri arasında yer almaktadır.

PancakeSwapCAKE

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

750,000,000

Toplam Arz

303,788,519

Dolaşımdaki Arz

149,223,535.08

İhraç Tarihi

29-09-2020

İhraç Fiyatı

-

White Paper

EN

İnternet Sitesi

pancakeswap.finance

PancakeSwap (Cake) Coin Nedir?

Merkeziyetsiz Finans (Decentralized Finance) türlerinden biri olan PancakeSwap (Cake), alım-satım işlemlerinin gerçekleştirilebildiği ve aynı zamanda varlıkların saklanarak pasif gelir elde edilebildiği bir modelleme coin’idir. Eylül 2020 çıkışlı bu yapı, otomatik piyasa yapıcı (AMM) özelliği ile dikkat çekmektedir. Yatırımcıların havuz sistemine para yatırarak ya da protokole Yield Farming yolu ile likidite sağlayarak, pasif gelir elde ettiği yüksek özellikli bir uygulamadır. PancakeSwap protokolünün resmi dijital para birimi “Cake”dir.

PancakeSwap (Cake) Ne Zaman Ortaya Çıktı?

PancakeSwap (Cake), pancake seven bir grup anonim tarafından Eylül 2020’de piyasaya sunuldu. Binance Smart Chain tabanlı merkeziyetsiz bir borsa olan PancakeSwap (Cake), BEP20 token’larına destek veren platformlar arasında yer alır. Kullanıcılarını farklı gelir modelleriyle buluşturan bu platform, stake yöntemi ile pasif gelir elde etmeye de yardımcı olmaktadır.

PancakeSwap (Cake) Nasıl Kullanılır?

Kullanıcı dostu yapısı sebebiyle tercih edilen PancakeSwap (Cake), en popüler coin’lerden biri haline gelmiş durumda. Peki, pek çok özelliği ile öne çıkan PancakeSwap (Cake) yatırımcılar tarafından nasıl kullanılır biliyor musunuz? Yatırımcılar bu protokolü, havuz sistemini kullanarak ya da protokole Yield Farming yolu ile likidite sağlayarak kullanmaktadır. Yatırımcılar bu gelir modeli ile yatırımlarına yön verir ve pasif gelir elde edebilir.

PancakeSwap (Cake) Avantajları Nelerdir?

Piyasa hakimiyeti yüksek yatırımcıların aşina olduğu emir defteri sistemi PancakeSwap (Cake) protokolünde yer almamaktadır. PancakeSwap (Cake) protokolünde, genellikle likidite havuzları aracılığıyla alım-satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Likidite havuzları üzerinden yapılan alım-satım işlemleri sonrası, yatırımcılar varlıklarını kilitleyerek Cake kazanabilmektedir.

PancakeSwap (Cake) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “Cake” ismiyle yer alan Pancakeswap’i dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size Pancakeswap (Cake) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen Pancakeswap sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile Pancakeswap (Cake) satın almak için lütfen tıklayınız.

PancakeSwap Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.