com-a1-whitecom-a2-whitecom-a3-whitecom-a4-whitecom-a5-white

NEAR Protocol Satın Al

Near Protocol (NEAR) Coin Satın Al

Satın alma işlemi gerçekleştireceğiniz tüm kripto para birimlerine, kripto para platformları aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Kripto para platformları; satın alınacak kripto para biriminin, oranı karşılığında kripto para satışı gerçekleştirmektedir. Kripto para yatırımı yaparken dikkat edilmesi gereken en temel nokta güvenliktir. Near Protocol (NEAR) başta olmak üzere, tüm kripto paraların altında yatan blok zincir teknolojisi başlı başına güvenli bir sistem olanağı sağlamaktadır. Olası bir güvenlik açığından uzak durmak için alım ve satım işlemlerinizi güvenli platformlar aracılığıyla gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size bu konuda yardımcı olacaktır. TOMYA, sizlere güvenli bir şekilde Near Protocol (NEAR) satın alma imkanı sunmanın yanı sıra, çeşitli fırsat seçenekleriyle de yatırımlarınıza yön vermeye hazır!

Near Protocol (NEAR) Coin Nereden Satın Alınır?

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Tomya, kripto para birimleri aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm al-sat işlemlerinde yanınızda! TOMYA aracılığıyla dijital para borsasında güvenli bir şekilde yer alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. Near Protocol (NEAR) satın almak için Tomya kripto para borsası üzerinden 4 adımda Al-Sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Tomya Kripto Para Borsasında yer alan “Yeni Üye” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan ekrandaki isim, soyisim, telefon ve e-posta seçeneklerini doldurarak üyelik aşamasını tamamlamalısınız.
  • Ardından Tomya’ya giriş yapmalısınız. Bu aşamada “Üye Girişi” butonuna tıklamanız ve bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.
  • Bir sonraki aşamada karşınıza çıkan ve ekranın sol üstünde yer alan “Yatır-Çek” butonuna tıklamalısınız. Near Protocol (NEAR) satın almak için “Yatırma” butonuna tıklayarak devam etmeli ve banka hesabınıza TL bakiyenizi yüklemelisiniz.
  • Son aşamada “Al-Sat” ekranına tıklayarak “NEAR” paritesini seçip, satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tebrikler! Artık Near Protocol (NEAR) coine sahip oldunuz.

Near Protocol (NEAR) Coin Avantajları

Merkeziyetsiz Uygulamaların artmasıyla beraber blok zincirinde ölçeklenebilme alanında birtakım sorunlar gün yüzüne çıktı. Yaşanan bu durum için hayata geçirilen pek çok iyileştirme çabası, ne yazık ki tam anlamıyla yeterli olmadı. Ölçeklenebilme alanında yapılan çalışmaların yetersiz kalmasının ardından hayata geçirilen Near Protocol (NEAR) ve benzeri protokoller, ölçeklenebilme konusundaki iyileştirme çalışmalarının başarısını arttırdı.

Near Protocol, ölçeklenebilme sorununa odaklanan önemli bir protokoldür. Çözüm aşamasında parçalama olarak adlandırılan “Sharding” metodunu kullanan Near, blok zinciri ağını bölümlere ayırarak hesaplama yükünü büyük oranda azaltmaktadır. Near protokolünün bir diğer avantajı da Proof of Stake (PoS) sistemini benimsemesi ve kendi protokolüne uygun biçimde uygulaması olarak açıklanabilmektedir.

TOMYA, her seviyedeki kullanıcılara uçtan uca destek sağlarken işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Tomya yatırım uzmanı desteğinden faydalanarak, Near Protocol (NEAR) coin ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevaplarını Tomya yatırım uzmanı desteği ile öğrenebilirsiniz. TOMYA ile dijital para piyasaları içerisinde güvenli bir şekilde yerinizi alabilir, paranın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. 7/24 açık olan kripto para piyasasında Near Protocol (NEAR) coin alım/satım işlemlerinizi hızlı bir şekilde TOMYA platformlarından yapabilirsiniz. Hesabınızın bulunduğu herhangi bir banka üzerinden yapacağınız havale/EFT işlemleriyle Al-Sat işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Near Protocol (NEAR) Satın Al

Yenilikçi ve güvenli bir hizmet anlayışı sunan TOMYA'da listelenmiş Near’ları hesabınızın bulunduğu bir bankadan havale yaparak anlık ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Near Protocol (NEAR) Satın Al

TOMYA'nın mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda kolayca Near Protocol (NEAR) için al-sat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kripto varlıklarınızı Tomya mobil uygulaması üzerinden takip edebilir, dilediğiniz işlemi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

NEAR Protocol Satın Al
m-m
Mobil uygulamalarımız yayında!

Multi Platform ve Akıllı Arayüz

Kullanıcı dostu platformumuz her seviyedeki üyemizin tüm işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmesi için tasarlandı.

İki Faktörlü Doğrulama

TOMYA'da iki faktörlü güvenlik doğrulama sistemi uygulanır; kişisel bilgilerinizin ve yatırımlarınızın güvenliği en üst seviyede tutulur.

7/24 Yatırım İşlemleri

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden para gönderme işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

TOMYA'da alım satım işlemi yapmak hem çok kolay hem de çok hızlı!

Tomya, NEAR Protocol ya da benzeri kripto para birimi alım satımlarında kullanıcılara pratik ve güvenilir bir deneyim sunuyor.