Curve DAO (CRV)

Curve DAO (CRV), otomatik piyasa yapıcı araçların likidite yönetiminde kullanılan stablecoin’ler için oluşturulmuştur. Curve DAO (CRV), Ethereum tabanlı merkeziyetsiz finans (DeFi) borsası olma özelliğini taşımaktadır. Curve DAO platformunun dijital resmi para birimi CRV’dir.

curve-bigdropshadow
Curve DAOCRV

TRY

24s. Değişim
24s Hacim
Maksimum Arz

3,303,030,299

Toplam Arz

1,775,477,774

Dolaşımdaki Arz

537,372,111.00

İhraç Tarihi

Ağustos 2020

İhraç Fiyatı

3.5 $

White Paper

EN

İnternet Sitesi

curve.fi

Curve DAO (CRV) Nedir?

Curve DAO (CRV), otomatik piyasa yapıcı araçların likidite yönetiminde kullanılan stablecoin’ler için oluşturulmuştur. Curve DAO (CRV), Ethereum tabanlı merkeziyetsiz finans (DeFi) borsası olma özelliğini taşımaktadır. Ethereum (ETH) tabanlı Curve DAO (CRV), otomatik piyasa yapıcı (AMM) çalışma prensibine sahiptir. Stablecoin’ler için oluşturulan bu platformun çıkış amacı, takas işlemleri için en iyi fiyatlandırma sistemini sağlamaktır. Curve DAO platformunun dijital resmi para birimi CRV’dir.

Curve Finance, Ethereum (ETH) üzerinde çalışan merkeziyetsiz finans borsasıdır (DEX). Curve Finance yapısının çalışma prensibi, otomatik piyasa yapıcı (AMM) olarak bilinmektedir. AMM olarak kısaltılan otomatik piyasa yapıcısı sistem, emir defteri yerine fiyatlandırma algoritmasını kullanmaktadır. Curve Finance merkeziyetsiz finans borsasında, kullanıcılar varlıklarını havuz sistemine ekleyebilir ve işlem ücretlerinden gelir elde edebilir. Curve DAO platformun dijital resmi para birimi CRV, kullanıcıları havuz sistemine likidite sağlamaya teşvik eder.

Curve DAO (CRV) Ne Zaman Çıktı?

Curve DAO (CRV), 2020 yılının ocak ayında Rus bilim insanı Michael Egorov tarafından kuruldu. 2020 yılında piyasaya sürülen Curve DAO (CRV)’nin yaratıcısı, aynı zamanda LoanCoin’in de kurucusu olarak öne çıkmaktadır.

Curve DAO (CRV) Avantajları Nelerdir?

Curve DAO protokolünün resmi dijital para birimi CRV olarak öne çıkmaktadır. CRV varlıkları Curve protokolünün yönetişim token’ları olarak işlem görmektedir. Bu durum Curve DAO’nun en büyük avantajlarından birini oluşturur. Özellikle kullanıcılar CRV token’ları ile işlem gerçekleştirebilir veyahut stake edebilir. Curve DAO (CRV) protokolünün bir diğer avantajı ise, DeFi yapılarının yanı sıra stablecoin’ler ile çalışmasıdır. Curve DAO, sabit coin ile çalıştığı için risk seviyesini minimum düzeyde tutar. Curve DAO protokolü, Yield farming ve likidite madenciliği alanında da büyük avantajlar sunmaktadır.

Curve DAO (CRV) Nereden Alınır?

TOMYA’ya kayıt olduktan sonra sistemde bulunan ödeme seçenekleri ile hesabınıza para aktarmalısınız. Hesabınıza para aktardıktan sonra ise, kripto para borsasında “CRV” ismiyle yer alan Curve DAO’yu dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Yenilikçi ve dürüst bir hizmet anlayışı sunan TOMYA, size Curve DAO (CRV) işlemleri konusunda yardımcı olmaya hazır. TOMYA üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturup, hemen Curve DAO (CRV) sahibi olabilir ve güvenilir şekilde yatırımlarınızı yapabilirsiniz. TOMYA fırsatları ile Curve DAO (CRV) satın almak için lütfen tıklayınız.

Curve DAO Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

TOMYA ekibinin dijital para borsalarına dair raporlarını inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.